Відзначено День Державного Прапора України

e-mail Друк PDF

23 серпня в Полтаві відбулися святкова хода та урочистий мітинг, присвячені Дню Державного Прапора України.

Від Театрально площі до пам’ятника Тарасу Шевченку пройшла святкова колона, попереду якої волонтери несли розгорнуте полотнище Державного Прапора України.

У колоні – голова обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, Полтавський міський голова Олександр Мамай, державні службовці, депутати місцевих рад, представники трудових колективів, творчої інтелігенції, ветерани, духовенство, військовослужбовці, учнівська і студентська молодь.

Урочистий мітинг було відкрито виконанням Державного Гімну Україну та підняттям нафлагшток Державного Прапора України.

- Державний прапор України є уособленням багаторічного прагнення українців до свободи і незалежності, - сказав у своєму виступі Олександр Удовіченко, - Це одна із святинь нашої державності.

Голова облдержадміністрації наголосив, що сьогодні влада робить все необхідне для розвитку економіки держави, відбувається модернізація України, проголошена її Президентом Віктором Януковичем.

- Згуртувавшись, ми зможемо використати наявний потенціал, забезпечити гідне життя громадянам, - підкреслив Олександр Удовіченко.

-У січні виповнилося 20 років відтоді, як Верховна Рада України затвердила синьо-жовте полотнище Державним Прапором України, - зазначив Іван Момот. Він нагадав, що сині та жовті кольори традиційно використовувалися у символіці наших предків, їх можна зустріти на козацьких полкових прапорах. Прапори з цими кольорами були державними символами Української Народної Республіки.

- Ми всі – громадяни України. У нас одне небо і одна земля, - підкреслив Іван Момот. - І прапор у нас один, який символізує дух свободи, мирне життя на рідній землі.

Голова обласної ради висловив упевненість, що під Державним Прапором України і надалі творитимуться тільки добрі справи.

Бути завжди патріотами України побажав полтавцям Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Учасниками урочистостей стали творчі колективи: духовий оркестр «Роксолана» Кременчуцького педагогічного училища ім. А.С.Макаренка. муніципальний оркестр «Полтава», танцювальна група ансамблю «Полтава» обласної філармонії.