На порядку денному – бюджетні та майнові питання

e-mail Друк PDF

23 серпня під головуванням Валерія Пархоменка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, в якому взяли участь голова обласної ради Іван Момот, начальники обласних управлінь і служб.

Комісія розглянула та підтримала питання про затвердження обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки, про внесення змін та доповнень до додатку до рішення одинадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 23 травня 2012 року „Про відзначення 75-ї річниці від дня утворення Полтавської області”, до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року ,,Про Програму розвитку обласного комунального підприємства ,,Аеропорт-Полтава” на 2012 рік та заходи з погашення заборгованості по заробітній платі”.

Відповідно до порядку денного було розглянуто питання про внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік. За інформацією начальника Головного фінансового управління облдержадміністрації Павла Кропивки, видатки обласного бюджету на 2012 рік збільшуються майже на 89 млн. грн., у тому числі за рахунок: вільного залишку бюджетних коштів на початок року – 7 млн. грн.,трансфертів з державного бюджету - 82 млн. грн.

Додатково на утримання установ соціально - культурної сфери та виконання програм і заходів за рахунок додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на стимулювання місцевих органів влади за перевиконання річних розрахункових обсягів податку на прибуток підприємств та акцизного податку спрямовується 20,3 млн. грн., у тому числі Головному управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації - 10,8 млн. грн., Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації – 2 млн. грн., управлінню культури облдержадміністрації - 617,9 тис. грн., відділу у справах сім"ї та молоді облдержадміністрації - 290 тис. грн.

На реалізацію заходів обласних програм спрямовується 3,6 млн. грн., у тому числі на Програму покращення умов обслуговування платників податків Полтавської області та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2012 рік - 300 тис. грн., регіональну цільову програму забезпечення пожежної безпеки на 2011 - 2015 роки - 300 тис. грн.; комплексну Програму профілактики правопорушень на 2011-2015 роки - 300 тис. грн.

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування спрямовується на видатки обласного бюджету в сумі 61,9 млн. грн. та розподіляється в розрізі адміністративно-територіальних одиниць області в сумі 19,9 млн. грн.

За рахунок коштів субвенції державного бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах передбачена субвенція міському бюджету м. Полтави в сумі 1,8 млн. грн.

За рахунок залишку коштів спеціального фонду обласного бюджету на початок року спрямовуються видатки на фінансування природоохоронних заходів в сумі 860,7 тис. грн., (в тому числі надання субвенції м. Миргороду -150 тис. грн., Полтавському р-ну - 500 тис. грн.) та субвенцію м. Полтаві на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням вулиць та доріг - 4 млн. грн.

З поміж іншого депутати опрацювали питання про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, розглянули інші питання узгодженого порядку денного.