Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я

e-mail Друк PDF

27 серпня під головуванням Михайла Винограда відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я.

Депутати розглянули питання про створення комунальної установи «Підприємство із інженерного супроводження закладів охорони здоров’я» Полтавської обласної ради.

Як поінформував начальник Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак, установу пропонується створити на основі діючого при Головному управлінні відділу з метою приведення фінансування у відповідність до вимог Бюджетного кодексу України. Фактично незмінними залишаться штатний розпис та функціональні обов’язки цієї структури: технічне забезпечення проведення будівельних та ремонтних робіт у медичних закладах, охорона праці медиків тощо. Директором установи запропоновано затвердити Наталію Топал.

Даний проект сесійного рішення, який внесено до проекту порядку денного дванадцятої сесії обласної ради, комісія підтримала.

Далі було розглянуто питання про внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік, яке доповів начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації Павло Кропивко.

Зміни передбачається внести за рахунок дотації з державного бюджету на стимулювання місцевих органів влади за перевиконання річних розрахункових обсягів податку на прибуток підприємств та акцизного податку, вільного залишку бюджетних коштів на початок року та трансфертів з державного бюджету.

Що стосується галузі охорони здоров’я, то заплановано спрямувати кошти на реконструкцію 2-го пускового комплексу діагностичного центру під обласний перинатальний центр обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського, придбання обладнання і предметів довгострокового користування для забезпечення функціонування обласних закладів охорони здоров’я, на капітальний ремонт поліклініки обласного протитуберкульозного диспансеру.

Цю інформацію комісія взяла до відома та рекомендувала внести проект рішення на розгляд сесії обласної ради.

Також у ході засідання розглянуто звернення обласної громадської організації «Асоціація працівників фармацевтичної галузі» щодо увічнення пам’яті нашого земляка, видатного вченого-медика Нестора Амбодика-Максимовича.