У Полтаві вітали студентів ПНТУ ім. Юрія Кондратюка

e-mail Друк PDF

31 серпня, з нагоди Дня знань та початку нового навчального року, на Співочому полі Марусі Чурай відбулася урочиста посвятапершокурсників у студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Як розповів ректор університету, депутат обласної ради Володимир Онищенко, цього року в університеті навчатиметься близько 10 тисяч студентів, з них 1261 – першокурсники стаціонару та майже 200 – першокурсників-заочників. Попитом у вступників користувалисяспеціальності інженерно-технічного напрямку: будівництво, нафтогазова справа, спеціальності фінансово-економічного напрямку. Першокурсники мають високу якість знань, здобутих у середніх навчальних закладах.

Студентів, їхніх батьків, викладачів привітали голова обласної ради Іван Момот, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Борис Галушко, митрополит Полтавський і Миргородський УПЦ Филип, ректор університету Володимир Онищенко.

Іван Момот, зокрема, зазначив, що Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка є одним із найкращих вищих навчальних закладів не тільки області, а й України.

- Студентські роки – це найкращі роки життя, - сказав Іван Момот, звертаючись до студентів. - Я хотів би, щоб цей час був для вас незабутнім, щоб ви змогли використати матеріальну базу університету, досвід і професіоналізм викладачів, щоб стали у майбутньому висококваліфікованими спеціалістами, зміцнювали економіку української держави, отримували задоволення від обраної професії і ніколи не пожалкували, що вступили на навчання саме до Полтавського національного технічного університету.

Голова обласної ради підкреслив, що Уряд, місцева влада робить все необхідне для підтримки студентської молоді.

Іван Момот також висловив вдячність науковцям і педагогам університету за те, що вони щедро діляться своїми багатими знаннями та науковим досвідом з молоддю, готують гідну зміну.

Першокурсники зачитали традиційну клятву студентів ПНТУ імені Юрія Кондратюка, а гості вручили їм символічні ключ від вишу та студентський квиток.

Потому відбувся святковий концерт.

В урочистостях взяли участь голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури Іван Гальченко, начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, депутат обласної ради Володимир Мирошниченко, начальник управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області Олександр Черчатий.