Іван Момот: «Влада робить все необхідне для здобуття юними полтавцями якісної освіти»

e-mail Друк PDF

1 вересня, у День знань, голова обласної ради Іван Момот здійснив робочу поїздку у Кобеляцький район та відвідав ряд освітянських закладів.

Іван Момот взяв участь в урочистій лінійці у Кобеляцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 імені Олеся Гончара – одній із кращих в області.

Цього року за парти цієї школи сіли 747 учнів, з них 85 – першокласників. Серед школярів - переможці та дипломанти районних, обласних, республіканських олімпіад, Всеукраїнських конкурсів і змагань, Малої академії наук.

- Мені приємно цього дня бути разом з вами, - сказав Іван Момот, виступаючи перед учнями, їхніми батьками та педагогами. - Підходячи до школи відчув хвилювання, згадав свої шкільні роки – найкращі роки життя.

Іван Момот закликав учнів берегти і примножувати славні традиції, школи, добре навчатися, подякував вчителям за плідну працю на освітянській ниві, відданість професії, громадську позицію, батькам – за виховання своїх дітей. Голова обласної ради підкреслив, що влада робить все необхідне для здобуття юними полтавцями якісної освіти. Зокрема, у нинішньому році на галузь освіти з обласного бюджету виділено понад 13 млн. грн., на які закуплено шкільні автобуси, навчальні кабінети, комп’ютерні комплекси, інше обладнання.

Іван Момот вручив директору школи Світлані Грінько сертифікат на отримання комп’ютерного обладнання, а першокласникам – подарунки.

Після урочистостей голова обласної ради на запрошення учнів і вчителів відвідав перший урок в 11-му класі на тему: «Полтавщина – рідний край», розповів учням про здобутки у соціально-економічному розвитку області, побажав знайти правильну дорогу у житті, завжди залишатися патріотами рідного краю, не забувати школу.

У Кобеляках голова обласної ради став також почесним гостем вихованців спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради, яка відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області. Він ознайомився з матеріальною базою закладу, спілкувався з педагогами та учнями, цікавився проблемами навчального закладу, умовами проживання, навчання та виховання учнів.

Не обійшлося і без подарунків - школі-інтернату було вручено документи на отримання холодильної камери, а першокласникам – подарункові набори з шкільним приладдям.

Побував Іван Момот і у селі Жуки Кобеляцького району, де разом із територіальною громадою став учасником урочистого відкриття дитячого садочка.

За словами голови райдержадміністрації Анатолія Таранушича, це вже шостий дитячий садочок, який відкрився у районі за останні десять місяців.

На облаштування закладу витрачено 214 тис грн. З них - 150 тис. грн. виділено головою ФГ «Громада» Сергієм Жуком, 64 тис. грн. становлять бюджетні кошти. В закладі - дві спальні, ігрова кімната, роздягальня, харчоблок, пральня, ігрові майданчики. Велику допомогу у проведенні будівельно-ремонтних робіт надали жителі села. А спонсори придбали обладнання та устаткування.

- Відкриття дитячого садочка «Жучок» – це конкретний приклад того, як на Полтавщині успішно впроваджується Програма розвитку сільських населених пунктів, як спільними зусиллями влади та громадськості можна робити добрі справи, - сказав голова обласної ради Іван Момот. – За рік вдалося реалізувати цей проект, і від сьогодні діти виховуватимуться і навчатимуться в прекрасних умовах.

Іван Момот підкреслив, що у села Жуки є перспектива, бо громада на чолі із сільським головою Сергієм Рубаном відчула свої сили, люди зрозуміли, що разом можна зробити багато.

- На часі нова справа – відродження сільського будинку культури. Вірю, що громаді вона під силу, - зазначив Іван Момот.

Голову обласної ради у робочій поїздці супроводжували голова Кобеляцької райдержадміністрації Анатолій Таранушич, голова районної ради Юрій Тагадюк, депутат обласної ради Петро Маник, Кобеляцький міський голова Олександр Ісип, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Коваль