Володимир Онищенко: «Покращення життя людей у значній мірі залежить від забезпечення економічного розвитку регіону, кожного підприємства»

e-mail Друк PDF

6 вересня перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко взяв участь у колегії Головного управління економіки облдержадміністрації, на якій розглянуто питання щодо стану соціально-економічного розвитку міст і районів Полтавської області у 2012 році та про основні тенденції розвитку споживчого ринку області.

У своєму виступі Володимир Онищенко звернув увагу керівників управлінь економіки міськвиконкомів, райдержадміністрацій на необхідність аналізу по кожному місту та району результатів виконання соціальної складової розвитку, зокрема в частині реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.

-Наше завдання – покращення життя людей, - зазначив Володимир Онищенко. – яке у значній мірі залежить від забезпечення економічного розвитку регіону, кожного підприємства.

Володимир Онищенко підкреслив важливість стабілізації цінової ситуації на продовольчому ринку, яку, на його думку, можливо забезпечити організацією прямих поставок продукції від товаровиробників.

Перший заступник голови обласної ради також наголосив на доцільності підвищення ролі управлінь економіки в мобілізації ресурсів, спрямованих на вирішення питань розвитку територій, в забезпеченні ефективного використання бюджетних коштів.

Він висловив пропозицію провести виїзне засідання колегії Головного управління економіки облдержадміністрації в одному з районів області та на місці ознайомитися з досвідом роботи по використанню фінансових ресурсів. За приклад Володимир Онищенко назвав Семенівський район, де незважаючи на відсутність промислових підприємств, проводиться значна робота по розбудові соціальної сфери.

У колегії взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олена Адамович, начальник управління з питань розвитку споживчого ринку, сфери побутових послуг та підприємництва облдержадміністрації Михайло Бугрій.