У парку Миру заклали Алею сакур

e-mail Друк PDF

12 вересня у парку Миру, що в Автозаводському районі м.Кременчука, висадили Алею сакур. Незвичайні для нашої місцевості дерева стали подарунком місту від ПАТ «Джей Ті Інтернешнл¬ Україна» (Кременчуцької тютюнової фабрики) на честь 170-річчя підприємства.

Саджанці сакури разом із керівниками корпорації, які приїхали із Японії, та Послом Японії в Україні Тоічі Саката, висаджували перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник голови облдержадміністрації Олена Адамович, міський голова Олег Бабаєв, голова Автозаводської райради Володимир Коваленко, генеральний директор ПАТ «Джей Ті Інтернешнл¬ Україна» Сергій Лавріков, директора підприємств міста та депутати.

Мер Кременчука висловив слова подяки керівнику Автозаводського району, на балансі якого знаходиться парк Миру: «Цей парк, завдяки голові Автозаводської райради Володимиру Коваленку, давно отримав міжнародне значення. Його відвідували делегації з різних країн світу, а сьогодні це японська делегація на чолі з Послом цієї країни. І ми разом висаджуємо у ньому сакури, які є символом Японії».

«Цей подарунок – наш знак служіння громаді Кременчука. Ми відчуваємо свою соціальну відповідальність перед містом, адже у Кременчуці працює більше половини всіх співробітників «Джей Ті Інтернешн묻 в Україні. Це гарний приклад конструктивної взаємодії бізнесу і влади. Сакури мають стати прикрасою парку», - заявив у своїй промові генеральний директор ПАТ «Джей Ті Інтернешнл¬ Україна» Сергій Лавріков.

Цього дня було висаджено 30 саджанців сакур, а сама алея напередодні була вимощена декоративною плиткою та прикрашена гарною клумбою із квітами.

Святкування у парку Миру завершилося урочистостями біля Гонгу Мира, куди піднялися всі почесні гості. Трикратний удар по Гонгу символізував дружбу і співробітництво між народами та мир у всьому світі.