Володимир Онищенко: «Товари з емблемою «Полтавська марка» відзначаються високою якістю, можуть конкурувати з європейськими»

e-mail Друк PDF

18 вересня у Палаці дозвілля «Листопад» в рамках проведення Полтавського ярмарку відбулася урочиста церемонія вручення відзнак переможцям та лауреатам Конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) місцевого виробництва «Полтавська марка», заснованого з метою стимулювання та підтримки полтавських підприємств по насиченню споживчого ринку якісною і доступною продукцію.

Як поінформував президент Полтавської торгово-промислової палати Володимир Олійник, конкурс відбувається 13 років поспіль. Його учасниками стали понад 300 промислових підприємств області. Цього року на розгляд комісії було представлено 40 видів продукції та послуг 14 підприємств.

Переможців конкурсу привітали перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко та заступник голови облдержадміністрації Олена Адамович.

Володимир Онищенко, зокрема, наголосив, що товари з емблемою «Полтавська марка» відзначається високою якістю, можуть конкурувати з європейськими.

- До такого рівня повинні прагнути всі підприємства Полтавщини, - наголосив Володимир Онищенко. – Потрібно не зупинятися на досягнутому, постійно дбати про розвиток виробництва, збільшення асортименту та забезпечення якості продукції.

Олена Адамович повідомила, що до 75-річчя утворення Полтавської області відбудеться виставка «На історичних паралелях», де буде представлена продукція переможців конкурсу «Полтавська марка» як досягнення сьогодення.

Вона зазначила, що в підсумку виграє як товаровиробник, так і споживач.

Володимир Онищенко, Олена Адамович, Володимир Олійник вручили відзнаки переможцям конкурсу – представникам ТОВ «Українсько-словенське підприємство «Хлібопекарський комплекс «Кулиничівський», ПП «Виробничо-торгова компанія «Лукас», ПП «Решетилівський маслозавод», ПАТ «Електромотор», ТОВ «Видавництво «АСМІ», вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» та іншим.