Іван Момот та Олена Бондаренко зустрілися з педагогами

e-mail Друк PDF

25 вересня в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулася зустріч голови обласної ради Івана Момота та народного депутата України Олени Бондаренко з представниками педагогічної громадськості Полтавщини.

У своєму виступі Іван Момот зазначив, що влада робить все необхідне для забезпечення умов функціонування закладів освіти Полтавщини, підвищення якості навчання. Він розповів, що обласна рада прийняла Комплексну програму розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки, регіональну Програму розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2012-2015 роки. З обласного бюджету було виділено значні кошти на придбання шкільних автобусів, оновлення матеріальної бази освітянських закладів – закупівлю комп’ютерних комплексів та навчальних кабінетів. У літній період учні мали можливість оздоровитися у позаміських таборах відпочинку. На оздоровлення пільгових категорій дітей з обласного бюджету було спрямовано майже 4 млн. грн. Цілий рік працюватимуть навчально-оздоровчий комплекс «Ерудит» при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка та дитячий оздоровчий центр санаторного типу «Миргородський», які відносяться до об’єктів спільної власності територіальних громад області. Багато зроблено для відновлення роботи дошкільних навчальних закладів у сільській місцевості.

Про реалізацію державної політики щодо підтримки сім’ї з дітьми, охорони материнства та дитинства, розвитку освіти, гарантування молодій людині першого робочого місця вела мову народний депутат Олена Бондаренко.

У ході спілкування педагоги порушили ряд проблемних питань. Зокрема, йшлося про забезпечення державою видатків на комунальні послуги закладів професійно-технічної освіти, передачу майна професійно-технічної освіти з державної форми власності до комунальної, законодавче врегулювання трудових відносин із педагогічними працівниками позашкільних закладів та інше.

Підбиваючи підсумки зустрічі, голова обласної ради Іван Момот висловив упевненість, що педагоги області, які в переважній більшості є активістами громадського життя, депутатами місцевих рад, й надалі будуть помічниками влади у вирішенні питань життєдіяльності територіальних громад, функціонування освітянських закладів.

У зустрічі взяв участь начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, депутат обласної ради Володимир Мирошниченко.