Відбулося спільне засідання колегії облдержадміністрації та Регіональної дорадчої ради Національного конгресу місцевого самоврядування України в області

e-mail Друк PDF

26 вересня відбулося спільне розширене засідання колегії облдержадміністрації та Регіональної дорадчої ради Національного конгресу місцевого самоврядування України в Полтавській області.

У засіданні, яке вів голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, взяв участь голова обласної ради Іван Момот.

На початку засідання Олександр Удовіченко та Іван Момот вручили почесні відзнаки Кабінету Міністрів України групі полтавців, які нагороджені за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток області.

У ході зібрання було розглянуто стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства і бюджетних установ області до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 року та безпечної експлуатації об’єктів газотранспортної системи; обговорено питання про реалізацію в області ініціатив Президента України щодо впровадження програм із будівництва житла, про формування регіональних та державних ресурсів продовольчого зерна області у 2013-2013 маркетинговому році.