Робоча поїздка Володимира Онищенка

e-mail Друк PDF

26 вересня перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко здійснив робочу поїздку у Семенівський район.

Володимир Онищенко побував в Оболонській сільській раді, яка є однією з кращих у районі щодо розвитку соціальної інфраструктури. З 2010 року здійснено реконструкцію опалення дитячого садка, встановлено дитячий майданчик, проведено капітальний ремонт будинку культури та ін. У найближчих планах – встановлення комп’ютерів у сільській бібліотеці та їхнє під’єднання до Інтернет-мережі, відкриття філії територіального центру соціального обслуговування. Володимир Онищенко поспілкувався з сільським головою Олексієм Гамбалем та вручив для сільської ради факсовий апарат.

У селі Великі Липняги Володимир Онищенко зустрівся з представниками територіальної громади та обговорив питання будівництва підвідного газопроводу.

Разом із генеральним директором Кременчуцького ПП «Виробничо-торгова кампанія «Лукас» Олександром Лукацьким, який бере активну участь у реалізації соціальних проектів на території Семенівського району, Володимир Онищенко відвідав дитячий будинок сімейного типу Олега та Людмили Мазаньків. Діти, а їх у цій родині вісім (п’ятеро - прийомні) отримали від гостей солодкі подарунки, а батьки – матеріальну допомогу.

- Не підлягає сумніву, що державна політика, спрямована на сімейне виховання дітей-сиріт є правильною, - зазначив Володимир Онищенко. – Діти отримують можливість адаптуватися у суспільстві, навчитися в родині життю, спілкуванню, виховати в собі любов і повагу до ближнього. Робота батьків є важкою, але виправданою, адже вони роблять дітей щасливими.

У робочій поїздці Володимира Онищенка супроводжував голова райдержадміністрації Валерій Книш.