Іван Момот привітав колектив рідної школи з ювілеєм

e-mail Друк PDF

6 жовтня 40-річний ювілей з часу відкриття відзначила Гирявоісковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лохвицького району.

Сьогодні у школі навчається 100 учнів. Чимало з них є переможцями та призерами предметних олімпіад районного та обласного рівнів, конкурсів, спартакіад. Учителі постійно вдосконалюють свою фахову майстерність, беруть активну у районному ярмарку педагогічних технологій, конкурсах «Вчитель року», «Класний керівник року», є активними учасниками громадського життя села і району.

Серед почесних гостей свята – випускник цієї школи 1973 року, голова Полтавської обласної ради Іван Момот, начальник Державної фінансової інспекції в Полтавській області, депутат обласної ради від Лохвицького виборчого округу Михайло Кривошей, голова райдержадміністрації Анатолій Заславець, голова районної ради Любов Кірівська.

Іван Момот привітав земляків із ювілеєм навчального закладу, а вчителів також і з професійним святом. Він зазначив, що ця знаменна у житті школи та територіальної громади подія позначена вагомими здобутками учителів і учнів, щедрим ужинком посіяних у дитячих душах зерен розумного доброго вічного, нерозривним зв’язком минулого та сьогодення.

Голова обласної ради повідомив, що колектив Гирявоісковецької школи відзначений Подякою обласної ради.

За сумлінну творчу працю, значний особистий внесок у реалізацію регіональних освітянських програм та з нагоди ювілею школи Грамота обласної ради була вручена вчителю історії Любові Хиль, цінний подарунок – вчителю мистецтва та художньої культури Тетяні Дзюбі.

Завершилися урочистості святковим концертом.