В Автозаводському районі завершують встановлення веб-камер

e-mail Друк PDF

8 жовтня на апаратній нараді Автозаводського райвиконкому м.Кременчука керуюча справами райвиконкому Зінаїда Прохнич повідомила, що у приміщеннях виборчих дільниць району завершуються роботи з встановлення та підключення програмно-апаратних комплексів відеоспостереження. Станом на ранок понеділка вже підключено 45 систем відеоспостереження, до вівторка вони будуть встановлені та підключені ще на 14 виборчих дільницях. За її словами, до 10 жовтня монтаж та підключення веб-камер має бути завершений і ЦВК буде перевіряти можливість трансляції зображення з виборчих дільниць. Наразі в районі організована охорона програмно-апаратних комплексів відео спостереження, яка вночі здійснюється власниками приміщень, де розміщені ДВК, а вдень – членами дільничних виборчих комісій.

 

В Автозаводському районі також вирішуються питання щодо забезпечення ДВК кабінками для голосування, сейфами для зберігання виборчої документації та печаток, комп’ютерами і принтерами. За словами Зінаїди Прохнич, не всі підприємства, які закріплені за виборчими дільницями, з розумінням ставляться до питань допомоги їм меблями та оргтехнікою. В якості прикладу відповідального ставлення до виконання цього важливого загальнодержавного завдання, вона називає ПАТ «АвтоКрАЗ», яке забезпечило всім необхідним 16 закріплених виборчих дільниць.

- Немає наразі більш важливого питання, ніж підготовка до виборів. Вибори у районі повинні пройти у суворій відповідності до вимог чинного законодавства, і все, що залежить від органів місцевого самоврядування, ми маємо виконати на самому високому рівні, - поставив завдання працівникам райвиконкому голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко.