В Автозаводському районі підбили підсумки відзначення Дня міста

e-mail Друк PDF

16 жовтня голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко зібрав керівників підприємств, навчальних закладів, депутатів,військових, працівників райвиконкому та всіх тих, хто активно приймав участь і допомагав райвиконкому в організації чисельних святкових заходів до Дня міста для того, щоб подякувати їм за допомогу. Зібрання проходило в палаці культури «Нафтохімік» і супроводжувалося виступами творчих колективів художньої самодіяльності палацу та військового оркестру 107 реактивного артилерійського полку.

Володимир Коваленко розповів про роботу, проведену в Автозаводському районі до святкування Дня міста та 69-ої річниці визволення Кременчука від фашистських загарбників, демонструючи на екрані фотографії із святкових заходів, поінформував про проекти «Пам'ять про війну єднає» та «До всіх вершин життя приводе праця!», про відпочинок 501 ветерана у районному спортивно-оздоровчому комплексі «Супутник», роботу університету третього віку, проведення мітингу-реквієму та параду у Великій Кохнівці, а також про проведення свят вулиць, назви яких пов’язані з війною, про святкування Дня Мира та про  інші заходи.

Володимир Коваленко подякував учасникам зібрання за надану допомогу та вручив групі кременчужан Листи подяки Автозаводської районної ради. У відповідь директор Кременчуцького заводу технічного вуглецю В’ячеслав Яворський відмітив ініціативу, активність та наполегливість Автозаводської районної ради і її голови, та їх постійну турботу про ветеранів. Теплі слова на адресу працівників Автозаводського райвиконкому сказали директор ВПУ №7, депутат Полтавської обласної ради Микола Несен, та віце-президент ПАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин», депутат Автозаводської районної ради Михайло Косих. В урочистому підведені підсумків святкувань взяв участь епіскоп Кременчуцький та Лубенський Миколай.