Новини Автозаводського району

e-mail Друк PDF

В Автозаводському районі завершується підготовка до виборів

22 жовтня на апаратній нараді Автозаводського райвиконкому головним питанням була підготовка до виборів народних депутатів. Керуюча справами райвиконкому Зінаїда Прохнич довела всім працівникам розпорядження міського голови щодо організації виборів та зупинилася на конкретних аспектах матеріально-технічного забезпечення проведення виборів. Зокрема, всі працівники райвиконкому закріпленні за виборчими дільницями для наведення благоустрою в районі виборчих дільниць та надання допомоги головам виборчих комісій у підготовки приміщень для голосування і налагодження співпраці з власниками тих приміщень, де розмістилися виборчі дільниці.

Особлива увага була звернена на забезпечення роботи програмно-апаратного комплексу відеоспостереження, забезпечення виборчих дільниць засобами зв’язку, кабінками для голосування та меблями. На нараді повідомили, що кожна комісія отримала від ЦВК спеціальну комп’ютерну програму, яка унеможливить помилки при заповнені протоколів про підсумки голосування. Власників приміщень зобов’язали забезпечити дільничним виборчим комісіям в день голосування доступ до комп’ютера та оргтехніки. За словами Зінаїди Прохнич, до четверга, 25 жовтня, всі приміщення виборчих дільниць мають бути повністю готовими до проведення голосування.

В день голосування в Автозаводському райвиконкомі буде працювати оперативна група для вирішення нагальних питань, які можуть виникнути в ході організації голосування.

«Звертаю увагу на відповідальність всіх працівників райвиконкому. Вибори – це для нас екзамен на зрілість. Всі проблеми мають бути вирішені до дня голосування», - поставив завдання своїм працівникам голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Автозаводського райвиконкому готовий до проведення виборів. Про це на апаратній нараді райвиконкому заявила завідуюча відділом Інеса Мартиненко. Минулого тижня до реєстру виборців були внесені останні зміни, згідно з інформацією, наданою органами МВС. Попередні списки виборців, які знаходилися на виборчих дільницях для ознайомлення з ними кременчужан з 8 жовтня, уточнені. Всього із заявами про внесення змін до списку виборців звернулося 864 мешканця району, що складає менше ніж 0,8% від всіх виборців.

Сьогодні остаточна інформація буде передана до центрального органу ведення Державного реєстру виборців для її опрацювання. А з 22 жовтня Держреєстр виборців блокується і будь-які зміни внести до нього буде вже неможливо.

Уточнені списки відділ ведення Держреєстру виборців Автозаводського райвиконкому буде видавати головам дільничних виборчих комісій у четвер, 25 жовтня. Наступного дня дільничні комісії отримають виборчі бюлетені.

Як пояснила Інеса Мартиненко, члени виборчих комісій, які включені до складу комісій не за місцем свого проживання, мають отримати у районному відділі ведення Держреєстру виборців відкріпні посвідчення з тим, щоби проголосувати за місцем своєї роботи у складі комісії. Адреса відділу: вул. 60 років Жовтня,130 (тер центр). Час роботи з 8.00 до 17.00 (перерва з 12.00 до 13.00).

За станом на 22 жовтня до списку виборців Автозаводського району м.Кременчука включено 117 064 виборців. За цим показником район є найбільшим в Полтавській області.