Скликається тринадцята сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Іван Момот видав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 14 листопада 2012 року о 10-00 у приміщенні обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45).

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про внесення змін до рішення третьої сесії обласної ради шостого скликання від 01.02.2011 р. «Про затвердження "Програми створення страхового фонду документації Полтавської області на 2011 – 2013 роки".

2. Про внесення змін до Цільової програми впровадження в області другої фази Проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2012 2015 роки, затвердженої рішенням десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року.

3. Про внесення змін та доповнень до рішення другої позачергової сесії обласної ради шостого скликання від 28 грудня 2010 року "Про цільову Програму підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва Полтавської області на 2011-2013 роки".

4. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження в Полтавській області на 2012-2015 роки.

5. Про внесення змін до додаткового Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2012 році, затвердженого одинадцятою сесією обласної шостого скликання від 23 травня 2012 року.

6. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 23 травня 2012 року "Про відзначення 75-ї річниці від дня утворення Полтавської області".

7. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік.

8. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки.

9. Про інформацію начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області.

10. Про інформацію прокурора Полтавської області.

11. Про затвердження Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів із фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області.

12. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

13. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області

14. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

15. Про встановлення ставок збору за спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення.

16. Про виключення з облікових даних села Жовтневе Водянобалківської сільської ради Диканського району Полтавської області.

17. Про погодження кандидатур для нагородження Почесною грамотою та Грамотою Верховної Ради України.

18. Про розмежування земель державної та комунальної власності за межами населених пунктів на території Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

19. Про подання до Верховної Ради України проекту землеустрою з відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

20. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу приватним підприємством "АМАРАНТ-АГРО" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Лубенського району Полтавської області.

21. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Інвестиційно-промислова компанія "Полтавазернопродукт" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Глобинського та Семенівського районів Полтавської області.

22. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з додатковою відповідальністю "Зіньківський комбікормовий завод" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території м.Зіньків Зіньківського району Полтавської області.

23. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу публічним акціонерним товариством "Полтавхіммаш" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території м Полтава.

24. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу публічним акціонерним товариством "Укрнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Шишацького району Полтавської області.

25. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу публічним акціонерним товариством "Укрнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Кобеляцького району Полтавської області.

26. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу публічним акціонерним товариством "Укрнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Гадяцького району Полтавської області.

27. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу публічним акціонерним товариством "Укрнафта" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Лохвицького району Полтавської області.

28. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Інвест-нафтогазвидобування" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Тищенківської площі на території Шишацького району Полтавської області.

29. Різне.

На сесію запрошуються: голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, керівники управлінь і відділів облдержадміністрації, керівники обласних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, керівники профспілкових органів області, представники партійних та громадських організацій (за списком), представники акредитованих засобів масової інформації.