Володимир Онищенко взяв участь у відкритті Всеукраїнського турніру з дзюдо

e-mail Друк PDF

23 жовтня перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко здійснив робочу поїздку в місто Кременчук та взяв участь вурочистому відкритті IV Всеукраїнського турніру з дзюдо на призи Окружного козацького товариства «Українське козацтво».

Володимир Онищенко від імені обласної ради привітав учасників змагань, наголосив на важливості розвитку фізичної культури і спорту, залучення до фізкультурно-спортивного руху населення, особливо молоді.

Перший заступник голови обласної ради відзначив досягнення полтавських спортсменів, підкреслив, що це - результат наполегливої роботи спортсменів, тренерів, а також влади, яка робить все для забезпечення функціонування закладів фізкультури і спорту, розвитку їхньої матеріальної бази.

На сьогодні в області працюють 57 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в яких фізичною культурою і спортом займаються понад 17 тис. дітей та підлітків.

На 2012 рік на утримання та розвиток матеріальної бази обласних закладів фізичної культури і спорту, організацію та проведення фізкультурно-спортивних заходів із обласного бюджету виділено близько 17 млн. грн. Понад 1 млн. грн. обласна рада спрямувала на виконання обласної Програми будівництва сучасних майданчиків зі штучним покриттям на 2012 рік. На останній сесії обласної ради депутати прийняли Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки, метою якої є подальший розвиток фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед населення, різних видів спорту, пропаганда здорового способу життя.

Володимир Онищенко вручив Грамоти обласної ради заслуженому тренеру України, майстру спорту, головному судді змагань Василю Новіку та тренеру вищої категорії, головному секретарю змагань Сергію Середі.

Як сподіваються організатори турніру, змагання з дзюдо сприятимуть подальшому розвиток цього виду спорту, вдосконаленню спортивної майстерності та виявленню перспективних спортсменів.

У турнірі, який проходить у спорткомплексі «Граніт» за підтримки Полтавської облдержадміністрації, обласної ради, Кременчуцької міської ради, обласної федерації дзюдо, беруть участь 450 спортсменів (юнаки і дівчата 14-15 років) із різних областей України, а також із Республіки Білорусь.