Володимир Онищенко здійснив робочу поїздку у Семенівський район

e-mail Друк PDF

24 жовтня у ході робочої поїздки у Семенівський район перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко взяв участь в урочистому відкритті філії територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у селі Оболонь, дитячого майданчика у Семенівці, центру обслуговування платників податків у Семенівському відділенні Хорольської МДПІ.

Цього дня Володимир Онищенко урочисто вручив п’ять автомобілів для амбулаторій загальної практики сімейної медицини сіл: Веселий Поділ, Степанівка, Горошино, Погребняки - та відділення загальної практики сімейної медицини Семенівської центральної районної лікарні.

- Вперше за 20 років у Семенівському районі така кількість автомобілів передана у розпорядження закладів медицини, - зазначив Володимир Онищенко. - Такі завдання, як забезпечення кожного медичного закладу мобільним засобом пересування та можливість якомога швидше доїхати до хворого та надати йому медичну допомогу, в районі вирішено. Нові сучасні легкові автомобілі для амбулаторій сімейної медицини – це вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я. Вони дозволять сімейним лікарям оперативно приїздити на виклик до пацієнта та створять комфортні умови під час виїзду на виклики. Таким чином, медики зможуть надати необхідну медичну допомогу та провести планові огляди набагато швидше, ніж це було раніше.

В урочистостях взяли участь голова Семенівської райдержадміністрації Валерій Книш, голова районної ради Ольга Мохун, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості.

Святкового настрою учасникам урочистостей додали виступи артистів Полтавської обласної філармонії.