Відбулася XХІІ сесія Автозаводської районної ради

e-mail Друк PDF

30 жовтня пройшла чергова XХІІ сесія Автозаводської районної у м. Кременчуці ради, пленарне засідання якої провів голова районної ради Володимир Коваленко.

Перед початком засідання секретар Кременчуцької міської ради Василь Івко подякував усім депутатам районної ради та працівникам райвиконкому за гідну підготовку святкових заходів до Дня міста та бездоганну роботу з організації виборів. За дорученням міського голови він вручив Почесну грамоту голові Автозаводської районної ради Володимиру Коваленку за високий професіоналізм, ініціативність, наполегливість та у зв’язку із 441-річчям Кременчука.

На сесії депутати заслухали звіт про хід виконання повноважень у сфері соціального захисту, з яким виступила начальник управління праці та соціального захисту населення виконкому Автозаводської районної ради Лідія Глоба. Депутати уточнили показники районного бюджету на 2012 рік та прийняли рішення щодо перерозподілу бюджетних асигнувань. Автозаводська районна рада одноголосно прийняла рішення й щодо передачі будівель і споруд комунальної власності територіальної громади району до спільної власності територіальних громад Полтавської області. Це рішення стосується приміщень колишнього дитсадка, які орендував Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету ім. Альфреда Нобеля. З нового навчального року учбовий заклад відмовився від оренди приміщення по вулиці Лізи Чайкіної, 35, а Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С. Макаренка 19 жовтня звернулося до Автозаводської районної ради з проханням передати це приміщення під свої потреби. Тепер згоду з цього питання має надати Полтавська обласна рада, оскільки майно Кременчуцького педучилища є спільною власністю територіальних громад області.

На сесії, також, була розглянута низка земельних питань: про безоплатну передачу у власність громадян та в оренду 11-ти земельних ділянок для будівництва та обслуговування індивідуальних жилих будинків і ведення садівництва, 8-ми – для будівництва індивідуальних гаражів, та про передачу 3-х земельних ділянок в оренду для городництва. Всього на розгляд депутатів виносилося 13 питань.