У Кременчуці встановили меморіальну дошку колишньому директору медичного коледжу Володимиру Литвиненку

e-mail Друк PDF

8 листопада у Кременчуцькому медичному коледжі було відкрито меморіальну дошку колишньому керівникові навчального закладу, Заслуженому лікарю України, Почесному громадянину Кременчука Володимиру Івановичу Литвиненку. Він створив цей навчальний заклад, очолював його 41 рік - з 1970 по 2011 рік, і виховав цілі покоління медичних працівників. В Полтавській області немає жодного медичного закладу, де не працювали би його випускники. Студенти, колектив медичного коледжу і всі його випускники пам’ятають свого директора як чудову людину, гарного лікаря і вмілого організатора. Багато з них прийшли на урочистий захід, присвячений відкриттю меморіальної дошки.

Серед почесних гостей були перший заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Онищенко, заступник міського голови Віктор Калашник, голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко, колеги та друзі Володимира Литвиненка і його дочка Олена.

«Володимир Іванович Литвиненко був справжнім батьком для своїх студентів і жив життям медичного коледжу. Крім того, що він був хорошиморганізатором і вихователем, гарною, порядною і щирою людиною, завжди з повагою та любов’ю відносився до всіх, незалежно від віку. Володимир Іванович міг спокійно і толерантно вирішувати будь-які проблеми і вчив цьому своїх учнів. У цієї людини була молода душа – він постійно продукував ідеї і надихав людей. Я впевнений, що ми всі разом будемо продовжувати справу його життя і завжди пам’ятати Володимира Івановича Литвиненко. А людина живе, поки живе пам'ять про нього», - сказав у своїй промові Володимир Онищенко.

Свій вірш, присвячений батьку, прочитала дочка Володимира Івановича Литвиненка. Після хвилини мовчання саме вона відкрила меморіальну дошку, присвячену своєму батьку, яка встановлена на фасаді будівлі медичного коледжу. Для того щоби покласти квіти до меморіальної дошки вишукувалася велика черга з його учнів, колег та друзів.

Володимир Іванович Литвиненко помер 12 листопада 2011 року.