«Люблю цей світ, цю неповторну днину»

e-mail Друк PDF

9 листопада у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка (галереї мистецтв) відкрито персональну виставку «Люблю цей світ, цю неповторну днину» заслуженого художника України, миргородця Віктора Брикульця.

В експозиції виставки представлено близько ста робіт - тематичних полотен, портретів, пейзажів, натюрмортів.

У відкритті виставки взяли участь голова обласної ради Іван Момот, заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль, Миргородський міський голова Сергій Соломаха, представники творчої інтелігенції, громадськості, молодь.

У своєму виступі голова обласної ради відзначив унікальний талант Віктора Брикульця, багатогранність і змістовність його творчості. Він підкреслив, що мистецька спадщина художника має велике пізнавальне і виховне значення, особливо для молоді, прийдешніх поколінь.

- Віктор Михайлович – особистість з великої літери, художник планетарного масштабу, адже його картини відомі в усьому світі, - зазначив Іван Момот. – Він прославляє наш Полтавський край і людей праці.

Іван Момот наголосив, що на визнання вагомих особистих заслуг перед Полтавщиною у листопаді 2011 року ім’я Віктора Михайловича Брикульця занесене до Книги Пошани Полтавської обласної ради.

Голова обласної ради подякував Віктору Брикульцю за активну громадянську позицію, звитяжну працю та вручив йому Почесну відзнаку обласної ради.

Теплі слова адресували Віктору Брикульцю також заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль, директор Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка (галереї мистецтв) Ольга Курчакова та інші.