Журі визначило переможців конкурсу студентських наукових робіт

Друк

15 листопада відбулося засідання журі щорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», заснованого Полтавською обласною радою.

Вів засідання голова журі конкурсу, заступник голови обласної ради Володимир Марченко.

Журі розглянуло подані на конкурс студентські роботи та визначило кращі з них.

Цього року, відповідно до Положення про конкурс, та зважаючи на науково-практичний рівень студентських робіт, журі встановило три перші, чотири других і три третіх премії.

Першою премією відзначені наукові роботи: «Створення проекту підтримки малого бізнесу (на прикладі фірми фото послуг ПП «Фотон») студента Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Олександра Чмиря; «Реформування комунального господарства міста в сучасних умовах господарювання (на прикладі м. Кременчук)» студентки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Інни Перепелиці; «Організація активного дозвілля молоді як головне завдання місцевого та студентського самоврядування» студентки Полтавської державної аграрної академії Олени Романкової.

Друга премія присуджена студентці Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка Катерині Мастюх за наукову роботу «Менеджмент системи активного дозвілля молоді на засадах співпраці місцевого та студентського самоврядування»; студенту Полтавської державної аграрної академії Артуру Трояну за наукову роботу «Участь територіальних громад в місцевому самоврядуванні та їх можливості у покращенні становища українського села»; студентці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Вікторії Лисяк за наукову роботу «Проблеми та перспективи організації активного дозвілля дітей та підлітків, які проживають у сільській місцевості»; студентці вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» Надії Костіній за наукову роботу «Впровадження проект-менеджменту в роботу органів студентського самоврядування в контексті співпраці з органами місцевої влади».

Третю премію отримають: студентки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Тетяна Кудря за наукову роботу «Напрями активізації студентського самоврядування щодо організації працевлаштування молоді» та Вікторія Шостак за наукову роботу «Проект підтримки розвитку малого бізнесу в Полтавському регіоні»; студентка Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка Ірина Шульга - за наукову роботу «Менеджмент виховання активної життєвої позиції молоді у студентському самоврядуванні».

Нагороди будуть вручені переможцям конкурсу 5 грудня на урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування.