Полтавська ОДТРК «Лтава»: «Пишаємося минулим, віримо в майбутнє, творимо сьогодення»

e-mail Друк PDF

16 листопада в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя відбулися урочистості, присвячені 75-річчю радіо, 35-річчю телебачення Полтавської обласної державної телерадіокомпанії «Лтава», Дню працівників радіо, телебачення та зв'язку.

Полтавська ОДТРК «Лтава» сьогодні - це:власне виробництво теле- та радіопрограм інформаційного, суспільно-політичного, просвітницького, культурологічного, соціального спрямування; масштабні культурологічні і музичні проекти, популярні телевізійні конкурси і доброчинні акції.

З визначною подією у житті трудового колективу та професійним святом лтавівців привітали голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач, перший заступник Кременчуцького міського голови Андрій Погрібний та інші.

Олександр Удовіченко, зокрема, відзначив трудові заслуги «Лтави» у висвітленні соціально-економічного і культурного життя в обласні, наголосив на перспективах розвитку телерадіокомпанії, спільній відповідальності влади і колективу за її долю.

Іван Момот підкреслив, що ювілей ОДТРК «Лтава» позначений вагомими творчими здобутками багатьох поколінь лтавівців, подякував працівникам та ветеранам телерадіокомпанії за активну громадянську позицію, звитяжну працю.

- Приємно, що редакційна політика телерадіокомпанії направлена на висвітлення позитиву, - сказав голова обласної ради. - Лтавівці завжди виявляють конструктивну позицію, добре розуміють поточні проблеми та перспективи розвитку регіону, допомагають владі у її роботі, у розв’язанні проблемних питань життя області, сприяють громадянській злагоді у регіоні.

Іван Момот наголосив, що обласна рада завжди з розумінням ставиться до проблем телерадіокомпанії, надає їй допомогу. Зокрема, для потреб телебачення «Лтава» з обласної комунальної власності виділено приміщення по вул. Фрунзе, 49, прийнята та успішно впроваджується Програма розвитку обласного державного телерадіомовлення Полтавської ОДТРК «Лтава» на 2011-2013 роки. За два останні роки на розвиток матеріально-технічної бази ОДТРК «Лтава» в рамках зазначеної програми виділено 750 тис. грн.

Група працівників ОДТРК «Лтава» була нагороджена Почесними відзнаками Кабінету Міністрів України, обласної ради, облдержадміністрації, Полтавського міськвиконкому.

Завершив урочистості святковий концерт.