Засідання Інвестиційної ради Регіонального фонду підтримки підприємництва

e-mail Друк PDF

21 листопада відбулося засідання Інвестиційної ради Регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області, з питання конкурсного відбору поданих заявок суб’єктів господарювання по наданню фінансової державної підтримки. У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, депутат обласної ради Геннадій Коваленко.

Фінансова підтримка підприємцям надається на виконання заходів Комплексної програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області на 2011-2012 роки, основною метою якої є  реалізація державної політики розвитку малого підприємництва, спрямованої на створення сприятливих правових та організаційно-економічних умов для започаткування бізнесу, його ведення та розвитку, зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Члени Інвестиційної ради розглянули конкурсні пропозиції та погодили надання поворотної фінансової підтримки в розмірі 100 тис. грн. підприємцю Василю Войпанюку для реалізації бізнес-плану «Створення тренажерного залу» (м. Пирятин) та підприємцю Сергію Онищенко 50 тис.грн. для розвитку та підтримки підприємницької діяльності за бізнес-планом «Організація цеху по вирощуванню грибів(печериці)» (Лубенський район,с. Вільшанка).