Арбітражно-судовій системі України – 90 років

e-mail Друк PDF

21 листопада в Полтавському юридичному інституті Національного університету «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого» відбулися урочистості з нагоди 90-річчя утворення в Україні арбітражно-судової системи.

Від імені обласної ради та облдержадміністрації працівників господарського суду області привітав голова обласної ради Іван Момот.

Іван Момот відзначив важливе місце господарського суду у системі правового регулювання господарських правовідносин при вирішенні спорів між суб’єктами господарювання. Він висловив вдячність працівникам та ветеранам арбітражно-судової системи області за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток господарського судочинства та активну громадянську позицію, які сприяють економічній стабільності в регіоні.

- Обласна рада з розумінням ставиться до проблем судової системи, зокрема – щодо створення належних умов праці працівників суду, надає фінансову допомогу у їхньому вирішенні, - наголосив Іван Момот. - Обласною радою прийнята та успішно впроваджується обласна Програма сприяння населенню у судовому захисті та організаційного забезпечення діяльності судів області на 2011-2015 роки. За два роки на реалізацію цієї програми з обласного бюджету спрямовано 600 тис. грн.

Учасників зібрання також привітали секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач, прокурор області Андрій Миронов, голова господарського суду Полтавської області Валерій Ціленко.

Група працівників та ветеранів арбітражно-судової системи області була нагороджена почесними відзнаками обласної ради, облдержадміністрації, Полтавського міськвиконкому, Вищого господарського суду України.

Завершилися урочистості святковим концертом.