Полтавщина готова й надалі впроваджувати інвестиційні проекти

e-mail Друк PDF

26 листопада відбулося засідання «круглого столу» щодо реалізації національних проектів в області, подальшої співпраці обласної влади з Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України.

У зібранні взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови облдержадміністрації Олена Адамович, голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, Герой України Тетяна Корост, заступник директора департаменту Національних проектів України Державного агентства з інвестицій та управління Національними проектами України Володимир Соботюк, начальники управлінь облдержадміністрації, економісти, підприємці, представники громадськості, журналісти.

Заступник голови обласної ради Володимир Марченко розповів про реалізацію в області Проекту ЄС ПРООН та Програмі розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», проведення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, який, на думку Володимира Марченка, має підтримку з боку органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, місцевих громад, партнерських підприємницьких структур. Основними умовами успішної реалізації інвестиційних проектів Володимир Марченко назвав ініціативу та активність влади і громадськості.

Як зазначила Олена Адамович, мета «круглого столу» – показати можливості і досвід області у реалізації інвестиційних проектів.

У ході зібрання було обговорено впровадження в області інвестиційних проектів щодо створення обласного перинатального центру, будівництва заводу з переробки твердих побутових відходів, розглянуто перспективи щодо реалізації проектів з відродження скотарства, створення індустріального парку та ін.