До всіх вершин життя приводить праця!

e-mail Друк PDF

27 листопада в Кременчуцькому професійному ліцеї імені А.С. Макаренка пройшов круглий стіл з обговорення перебігу реалізації проекту «До всіх вершин життя приводить праця!».

У його роботі взяли участь голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко, його заступник Віталій Добрунов, депутати, ветерани війни та директори навчальних закладів, які приймають участь у цьому проекті, керівники та члени дослідницьких загонів, представники управління освіти.

Про історію, досягнення та сьогодення професійного ліцею імені А.С. Макаренка розповів його директор, депутат Автозаводської районної ради Іван Максак. З інформацією про підготовку Автозаводського району до відзначення 70-ої річниці визволення Кременчука від фашистських загарбників перед учасниками засідання виступив голова районної ради Володимир Коваленко. Він акцентував увагу на двох героїко-патріотичних проектах, що реалізуються в Автозаводському районі, нагадавши присутнім про проект «Пам'ять про війну єднає», в рамках якого пошукові загони 9-ти загальноосвітніх шкіл району вивчають історію та бойовий шлях військових частин та з’єднань, яким за визволення Кременчука від фашистських загарбників у 1943 році було присвоєне почесне найменування «Кременчуцьких». В цих школах створені музеї та кімнати бойової слави, де знаходяться документи та експонати, отримані в ході пошукової роботи.

Зі спогадами про своє життя виступив ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник партизанського руху, полковник у відставці Микола Федорович Безродний.

Презентацію роботи дослідницького загону Кременчуцького професійного ліцею імені А.С. Макаренка «Життєвий та трудовий шлях Героя соціалістичної праці Іпатенко Ольги Микитівни» зробили члени загону під керівництвом Людмили Молостової.

Учасники засідання обмінялися досвідом роботи та вирішили чергове засідання круглого столу з обговорення ходу реалізації проекту «До всіх вершин життя приводе праця!» провести в квітні наступного року на базі Кременчуцького професійного ліцею нафтопереробної промисловості.

Завершився круглий стіл концертом художньої самодіяльності творчих колективів Кременчуцького професійного ліцею імені А.С. Макаренка.

Нагадаємо, що проект «До всіх вершин життя приводе праця!» був започаткований минулого року Автозаводською районною радою. Він націлений на формування у підростаючого покоління поваги до людей праці, формування у свідомості молоді суспільної важливості та престижності чесної і сумлінної праці, її готовності освоювати робітничі професії та працювати на благо рідного міста і країни. В рамках проекту створені дослідницькі загони в трьох професійно-технічних училищах, Кременчуцькому льотному коледжі, Кременчуцькому технікумі залізничного транспорту, та 6-ти загальноосвітніх школах району, які вивчають життєвий шлях та трудові досягнення Героїв соціалістичної праці, що жили та працювали у Кременчуці. Рік тому, за ініціативи голови Автозаводської районної ради Володимира Коваленка, у парку Миру була відкрита єдина в Україні Алея Героїв праці, на якій встановлені стели, присвячені цим людям.

Віктор Крук