Відбулася сесія Автозаводської районної ради

e-mail Друк PDF

29 листопада, перед початком розгляду питань, що були внесені на чергову XХІІІ сесію Автозаводської районної у м.Кременчуці ради, народні обранці підтримали депутатський запит Володимира Карамзіна до прокурора міста щодо надання правової оцінки розміщенню ТОВ «Яхт-клуб «Посейдон» у районі Затону та перекриттю доступу місцевих жителів до Дніпра.

Розглядаючи питання порядку денного, депутати заслухали звіти про хід виконання повноважень у галузі благоустрою за 10 місяців поточного року та про підведення підсумків роботи відділу з ведення Держреєстру виборців Автозаводського райвиконкому у контексті підготовки і проведення виборів народних депутатів України.

З інформацією про організацію звітів депутатів районної ради перед виборцями на сесії виступив заступник голови Автозаводської районної ради Віталій Добрунов. Депутати вирішили провести свої звіти перед виборцями в період з 10 по 30 грудня 2012 року.

Сесію поінформовано й про роботу виконкому районної ради зі зверненнями громадян та про виконання районного бюджету за 9 місяців 2012 року.

Депутати уточнили показники районного бюджету та внесли зміни до Програми соціально-економічного розвитку Автозаводського району м. Кременчука на 2012 рік. Крім цього розглянуто питання передачі рухомого майна з комунальної власності району у державну власність в/ч 3059 Центрального територіального командування внутрішніх військ МВС України. Приміщення колишнього дитсадка на Молодіжному, яке займає ця військова частина, Автозаводська райрада передала до комунальної власності територіальної громади міста ще минулого року.

Депутати також підтримали пропозицію щодо передачі з комунальної власності територіальної громади Автозаводського району до комунальної власності міста приміщення колишнього дитячого садка, що знаходиться по вулиці Лізи Чайкіної, 35. Це приміщення останні роки використовувалося Кременчуцьким інститутом Дніпропетровського університету ім. А.Нобеля для навчання студентів, але з вересня поточного року навчальний заклад від нього відмовився.

На сесії також прийняли рішення по низці земельних питань: про безоплатну передачу у власність громадян 12-ти земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва та ведення садівництва, про передачу в оренду 4-х земельних ділянок для городництва та сінокосіння, про поновлення оренди земельної ділянки під металевим гаражем та інші.

Всього депутати розглянули 18 питань.

Віктор Крук