Іван Момот: «Громадська робота в молодому віці є важливою складовою становлення особистості»

e-mail Друк PDF

3 грудня за участю голови обласної ради Івана Момота відбувся дитячий форум «Я майбутнє твоє, Україно!», в якому взяли участь лідери шкільного, учнівського (закладів профтехосвіти) та студентського самоврядування (вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації) із 17 міст і районів області.

Як повідомила модератор форуму Тетяна Іваніна, захід організований дитячо-юнацькою організацією «КРОК» та відділом у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, його метою є поглиблення знань дітей та молоді про роль місцевого самоврядування у розвитку територій, формування активної позиції молодих людей щодо участі в житті місцевих громад.

На сьогодні в області успішно діють близько 200 дитячих та молодіжних організації учнівського самоврядування: учнівські парламенти, мерії, комітети, шкільні президентські республіки, ради організаторів, великі ради шкільних справ, козацькі республіки та інші.

Вітаючи учасників форуму, голова обласної ради Іван Момот сказав:

- Завжди приємно і корисно зустрічатися з молодими людьми, особливо з лідерами молодіжних організацій, звіряти думки, передавати досвід. Адже майбутнє України і нашого Полтавського краю саме за молоддю.

Іван Момот розповів про діяльність обласної ради, наголосив, що громадська робота в молодому віці є важливою складовою становлення особистості, формування активної життєвої позиції.

Відбулося спілкування голова обласної ради Івана Момот з лідерами учнівського самоврядування. Йшлося про організацію культурного відпочинку та дозвілля молоді, обмін досвідом роботи молодіжних організації учнівського самоврядування, підтримку молодіжних проектів на місцевому рівні, вибір майбутньої професії тощо.

У ході заходу також було презентовано освітній проект «Учень-Громадянин» (Польща).