Скликається чотирнадцята сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Іван Момот видав розпорядження про скликання чотирнадцятої сесії обласної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 21 грудня 2012 року о 10-00 у приміщенні обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45).

На розгляд сесії внести питання:

1. Про план роботи обласної ради на 2013 рік.

2. Про звіт голови обласної ради про свою діяльність з грудня 2011 року по грудень 2012 року.

3. Про Комплексну програму сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки.

4. Про Регіональну програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад міст та селищ Полтавської області на 2012-2015 роки.

5. Про Програму розвитку та збереження зелених насаджень у Полтавській області на 2013-2017 роки.

6. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік.

7. Про Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2013 рік.

8. Про обласний бюджет на 2013 рік.

9. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

10. Про внесення змін до обласної Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області на 2011-2015 роки.

11. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області.

12. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

13. Про затвердження нової редакції Положення про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.

14. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Інвестиційно-промислова компанія "Полтавазернопродукт" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Глобинського та Семенівського районів Полтавської області.

15. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу публічним акціонерним товариством "Склоприлад" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території м.Червонозаводське Лохвицького району Полтавської області.

16. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Укрістгаз" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Краснозаярського родовища на території Зіньківського району Полтавської області, у зв'язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр.

17. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю кредитно-фінансовою, торгівельною компанією "Спільне українсько-британське підприємство "Єврокрим" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Західно-Радченківської площі на території Миргородського району Полтавської області, у зв'язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр.

18. Різне.

На сесію запрошуються: голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, керівники управлінь і відділів облдержадміністрації, керівники обласних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, керівники профспілкових органів області, представники партійних та громадських організацій (за списком), представники акредитованих засобів масової інформації.