Депутати розглянули інформацію про залучення інвестицій в економіку області

e-mail Друк PDF

18 грудня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій розглянуто питання,внесені до проекту порядку денного чотирнадцятої сесії обласної ради.

У засіданні, яке вів голова комісії Микола Данилейко, взяли участь голова обласної ради Іван Момот, начальники обласних управлінь і служб.

Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік та про обласний бюджет на 2013 рік доповів начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації Павло Кропивка. Назвавши основні показники проекту обласного бюджету на 2013 рік, він підкреслив, що цей бюджет буде збалансованим і стабільним.

Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2013 рік, метою якої є підвищення якості життя населення на основі розвитку основних галузей виробництва, підвищення їх конкурентоспроможності, зростання економічного потенціалу області на внутрішньому та зовнішніх ринках, представив виконуючий обов’язки начальника Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександр Полупан.

У порядку контролю депутати заслухали інформацію Олександра Полупана про хід виконання Програми залучення інвестицій у розвиток Полтавської області до 2015 року. З часу прийняття Програми сформовано перелік інвестиційних пропозицій, а також базу даних земельних ділянок для інвесторів, визначено потенційних учасників Національних проектів, відбулися засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів при облдержадміністрації, навчальні тренінги з питань залучення інвестицій та інші заходи, що забезпечили суттєвий приріст інвестицій в економіку області. Так, за січень - вересень 2012 року підприємствами та організаціями області освоєно 7,3 млрд. грн. капітальних інвестицій, що становить 149% до обсягу відповідного періоду минулого року. За цей час в економіку області іноземними інвесторами вкладено 188,1 млн. дол. США прямих інвестицій. (акціонерного капіталу). Відтак за підсумками 9 місяців 2012 року Полтавщина посіла 5 місце в державі в інвестиційній сфері.

Цю інформацію комісія взяла до відома.

Депутати розглянули та підтримали внесення змін та доповнень до рішення тринадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 14 листопада 2012 року «Про внесення змін та доповнень до рішення другої позачергової сесії обласної ради шостого скликання від 28 грудня 2010 року «Про цільову Програму підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва Полтавської області на 2011-2013 роки».

У ході засідання депутати також заслухали звіт про роботу генерального директора Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» Олексія Дуная та погодили продовження з цим керівником терміну дії трудового контракту.