До Дня міліції України

e-mail Друк PDF

18 грудня у Полтаві відбулися обласні урочистості з нагоди 21-річниці Української міліції. Правоохоронців області завітали привітати голова обласної ради Іван Момот, голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, міський голова Олександр Мамай, керівники суміжних установ і організацій, вищих навчальних закладів,   представники громадськості.

Іван Момот, зокрема, наголосив, що органи місцевого самоврядування із розумінням ставляться до проблем правоохоронних органів та по можливості надають їм фінансову підтримку.

У цьому контексті обласною радою прийнята та впроваджується обласна комплексна Програма профілактики злочинності і правопорушень на 2011-2015 роки.

За п’ять років на виконання її заходів планується залучити з обласного бюджету 8 млн. грн. Протягом 2011-2012 років програма профінансована на загальну суму понад 3 млн. грн.

Ухвалено також обласну Програму безпеки дорожнього руху на 2011- 2014 роки. За два роки на придбання патрульних автомобілів спецпризначення, сигнально-гучномовних пристроїв для оснащення патрульного автотранспорту ДАЇ, комплектів технічних засобів облаштування місць ДТП, стаціонарних радіостанцій, генераторів енергопостачання та на проведення капітального ремонту стаціонарних постів ДАЇ з обласного бюджету спрямовано 1 млн. 300 тис. грн.

Керівництву, особовому складу та ветеранам органів внутрішніх справ Полтавщини висловлено подяку за бездоганну службу та побажання міцного здоров'я, родинного щастя, достатку і благополуччя, нових успіхів у благородній справі забезпечення спокою територіальних громад краю.

Чільну когорту вартових правопорядку заохочено відзнаками обласної ради та облдержадміністрації, відомчими нагородами, черговими й позачерговими спеціальними званнями, грошовими преміями. Завершив урочистості яскравий концерт.