Іван Момот привітав вихованців школи-інтернату імені Н.К.Крупської із Днем Святого Миколая

e-mail Друк PDF

19 грудня голова обласної ради Іван Момот відвідав Полтавську спеціалізовану школу-інтернат №2 І-ІІІ ступенів ім. Н.К. Крупської Полтавської обласної ради, яка відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області,

На сьогодні у цьому освітянському закладі навчається та виховується 201 учень - переважно - діти - сироти, діти із багатодітних та малозабезпечених сімей. В інтернаті створені належні умови для навчання, виховання, проживання та оздоровлення вихованців. На базі дошкільного відділення створено реабілітаційний центр для дітей спецгрупи. Під керівництвом директора закладу Алевтини Ключинської розроблена та успішно впроваджується програма «Сходинки самостійності», що сприяє підготовці учнів до самостійного життя. Протягом останніх двох років за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 15 випускників школи-інтернату вступили на навчання до вищих навчальних закладів.

У закладі працюють хореографічна студія, спортивна школа, гуртки за інтересами. Діти отримують регулярне п’ятиразове харчування, щорічно оздоровлюються у таборах відпочинку області, за кордоном.

Голова обласної ради привітав вихованців із Днем Святого Миколая. Він зазначив, що обласна рада робить все необхідне для забезпечення функціонування інтернатних закладів, які фінансуються з обласного бюджету. Запевнив, що й надалі влада турбуватиметься про вихованців будинків-інтернатів.

- День Святого Миколая – велике свято для всіх українців, але в першу чергу для дітей. – наголосив Іван Момот. – Воно несе добро і радість.

Іван Момот побажав учням успіхів у навчанні, реалізації життєвих планів, подякував працівникам школи-інтернату за активну громадську позицію, звитяжну працю на освітянській ниві.

Разом із заступником директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Світланою Горбаньовою та директором школи – інтернату Алевтиною Ключинською голова обласної ради вручив дітям солодкі «миколайчики» та переглянув святковий концерт.