Депутати обговорили перспективи функціонування будинків-інтернатів системи соціального захисту

e-mail Друк PDF

20 грудня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, яке вів голова комісії Анатолій Олійник. Депутати розглянули проекти сесійних рішень про внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік та про обласний бюджет на 2013 рік.

За інформацією начальника Головного фінансового управління облдержадміністрації Павла Кропивки, видатки обласного бюджету на галузь «Соціальний захист населення» у наступному році збільшуються у порівнянні з 2012 роком на 40%, бюджетом забезпечуватиметься фінансування захищених статей.

Обговорюючи питання, голова комісії Анатолій Олійник, депутати: Анатолій Шкарбан, Сергій Полупан, Тамара Дорохіна, Володимир Коваль, Тетяна Устименко звернули увагу Головного фінансового управління облдержадміністрації на необхідність забезпечення у 2013 році капітальних видатків будинків-інтернатів системи соціального захисту населення, що дасть можливість провести капітальні ремонти приміщень будинків-інтернатів, впровадити заходи з енергозбереження.

У контексті питання про внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік комісія схвалила перерозподіл залишку невикористаних коштів на забезпечення продуктами харчування підопічних інтернатних установ системи соціального захисту.

Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про роботу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Полтавській області, яку оприлюднив начальник управління, депутат обласної ради Володимир Козуб.

У ході засідання було погоджено план роботи комісії на 2013 рік.