Відбулася сесія Автозаводської районної ради

e-mail Друк PDF

26 грудня пройшло третє пленарне засідання ХХІІІ сесії Автозаводської районної у м.Кременчуці ради, яке провів голова районної ради Володимир Коваленко.

Депутати заслухали інформацію про хід виконання повноважень службою у справах дітей за 11 місяців поточного року та про виконання плану роботи Автозаводської районної ради на 2012 рік, після чого затвердили план роботи районної ради на 2013 рік. Але головним питанням сесії було прийняття районного бюджету на наступний рік. Перед початком пленарного засідання пройшов депутатський семінар, на якому начальник фінансового відділу райвиконкому Марина Здойма детально розповіла про проект бюджету та відповіла на всі поставлені питання. Після недовгих обговорень бюджет Автозаводського району на 2013 рік був прийнятий більшістю голосів.

Загальний обсяг його доходів та видатків визначений у розмірі майже 177,3 млн. грн. З них субвенція з Державного бюджету на різні соціальні програми складає 159,1 млн. грн., дотація з міського бюджету на виконання повноважень районної ради – 13,6 млн. грн., субвенція з обласного бюджету на утримання Центру соціально-психологічної реабілітації дітей – 1,9 млн. грн. Ще 1 млн. грн. міська рада надає Автозаводській райраді на створення регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький». А власні надходження райради від здачі в оренду приміщень та продажу путівок у СОК «Супутник» складають близько 1,5 млн. грн.

Найбільша субвенція – 159,1 млн. грн., виділяється з Державного бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми та дітям-інвалідам у сумі 105,8 млн. грн., на надання житлових субсидій населенню – 40,6 млн. грн., на надання передбачених законом пільг – 12,5 млн. грн. та інші потреби. Її розмір на 18,4% (24,7 млн. грн.) більше, ніж торік.

На утримання закладів фізичної культури, спорту, освіти (СОК «Супутник», ДЮСШ №2, ЦФЗН «Спорт для всіх») у 2013 році передбачено 2,3 млн. грн. На благоустрій території району при потребі у 7 млн. грн виділено 400 тис. грн., що дещо менше ніж торік. Ці видатки будуть використані на покіс бур’янів та прибирання місць загального користування. Ще 100 тис. грн. сплановано на попередження надзвичайних ситуацій – знесення аварійних дерев, ліквідацію підтоплень та інших стихійних явищ. 230 тис. грн. в районному бюджеті заплановані на охорону парку Миру та оснащення приміщення під Гонгом Миру під музей.

Депутати також прийняли рішення щодо передачі до комунальної власності міста приміщення колишнього дитячого садка по вулиці Лізи Чайкіної,35. Голова Автозаводської райради Володимир Коваленко відзначив, що районна рада зробила все можливе, щоби зберегти це приміщення і використовувати його на користь громаді. Останні роки воно використовувалося Кременчуцьким інститутом Дніпропетровського університету ім. А.Нобеля для навчання студентів, але з вересня поточного року навчальний заклад відмовився від оренди. 25 грудня Кременчуцька міська рада надала згоду на прийняття цього приміщення до комунальної власності міста. Його передача має відбутися цього тижня, а наступного року в цьому приміщенні планують обладнати притулок для безхатченків.

На сесії була розглянута низка земельних питань: про безоплатну передачу у власність громадян 22-х земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, про передачу в оренду 3-х земельних ділянок для житлового будівництва та ведення садівництва, про безоплатну передачу у власність громадян 9-ти земельних ділянок для будівництва та експлуатації індивідуальних гаражів та інші.

Віктор Крук