Володимир Онищенко: «Більшість проблемних питань влада може вирішувати на місці, спираючись на підтримку громадськості»

e-mail Друк PDF

9 січня у Полтаві відбулося засідання «круглого столу» щодо відкритості діяльності органів влади, покращення послуг, які надаються громадянам органами виконавчої влади, яке вів начальник управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області Олександр Черчатий.

У зібранні взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Валерій Пархоменко, депутати обласної ради: Микола Перепелиця, Тетяна Устименко, Юрій Цомартов, представники структурних підрозділів органів виконавчої влади, громадських організацій, обласних осередків політичних партій, науковці.

У своєму виступі перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко звернув увагу на необхідність спільної відповідальності влади і громадських організацій за формування громадської думки, ефективність прийнятих управлінських рішень. Він підкреслив, що органи місцевого самоврядування та державні адміністрації зобов’язані бути приязними до громадян, перейматися їхніми проблемами. Що стосується громадських організацій, то на переконання Володимира Онищенка, вони повинні стояти на державницькій позиції, працювати на консолідацію суспільства, допомагати владі.

Перший заступник голови обласної ради висловив упевненість у тому, що більшість проблемних питань життєдіяльності територій влада може вирішувати на місці, спираючись на підтримку громадськості.

Про зацікавленість влади у співпраці з громадськістю, увагу з боку органів влади та місцевого самоврядування до проблем громадян, надання допомоги у їхньому вирішенні, забезпечення доступу громадян до інформації про функціонування влади, її плани та здобутки вів мову заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Валерій Пархоменко.

Учасники засідання обговорили практичні аспекти взаємодії органів влади та місцевого самоврядування з громадськістю, сприяння розвитку громадянського суспільства на Полтавщині, розглянули результати діяльності органів виконавчої влади області в частині роботи з громадськістю, проведення в області Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація».

Захід було організовано за сприяння Національного агентства України з питань державної служби, управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області, Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Громадської ради при облдержадміністрації.