З нагоди 20-ї річниці прийняття Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні»

e-mail Друк PDF

24 січня відбулися урочистості з нагоди 20-ї річниці прийняття Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні». Працівників Державної фінансової інспекції Полтавщини завітали привітати голова обласної ради Іван Момот, голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, керівники суміжних установ і організацій, вищих навчальних закладів, представники громадськості.

Іван Момот, зокрема, наголосив, що завдяки праці працівників фінансової інспекції викриваються порушення та зловживання у сфері управління державною та комунальною власністю, зміцнюється бюджетно-фінансова дисципліна на всіх рівнях, починаючи від села і закінчуючи обласним центром, забезпечується відшкодування заподіяних збитків. Так, протягом 2012 року повернуто до бюджетів усіх рівнів незаконних та нецільових витрат і нестач державних і комунальних ресурсів на понад 40 млн. грн.

Голова обласної ради також відмітив, що держфінінспекція в області працює відкрито, прозоро - постійно інформує громадськість про проведену роботу. Зокрема, на офіційному сайті обласної ради є сторінка, на якій розміщено інформацію про результати фінансових ревізій, засідання колегії ДФІ, порядок оскарження рішень та ін. Тільки за минулий рік сайт обласної ради оприлюднив 123 повідомлення держфінінспекції в області.

Працівникам Державної фінансової інспекції та ветеранам служби висловлено подяку за бездоганну роботу та побажання міцного здоров'я, родинного щастя, достатку і благополуччя.

Чільну когорту захисників фінансових інтересів держави заохочено відзнаками обласної ради та облдержадміністрації. Завершив урочистості яскравий концерт.