До уваги керівників органів місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

З 1 лютого, відповідно до розпорядження голови обласної ради Івана Момота, оголошується обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області на 2013 рік.

До участі у конкурсі, заснованому обласною радою та спрямованому на підвищення активності територіальних громад та органів місцевого самоврядування у розв'язанні проблем розвитку територій, запрошуються сільські, селищні ради, міські ради міст районного значення, районні у містах ради, міські ради міст обласного значення, районні ради Полтавщини.

На конкурс приймаються проекти, розроблені згідно з вимогами Методичних рекомендацій, розміщених на веб-сайті обласної ради за наступними напрямками: будівництво (реконструкція) вуличного освітлення; впровадження енергозберігаючих технологій на об’єктах соціальної сфери; будівництво (реконструкція) системи водопостачання та водовідведення в населених пунктах; ремонт (реконструкція) приміщень будинків культури.

Від кожного учасника конкурсу приймається лише один проект.

Обов’язковою умовою є співфінансування проекту з відповідних бюджетів (сільських, селищних, міських рад міст районного значення, районних у містах рад, міських рад міст обласного значення, районних рад) та участь у числі партнерів реалізації проекту хоча б однієї громадської організації, зареєстрованої в установленому законом порядку.

Проекти подаються до 1 вересня 2013 року за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 45, обласна рада, інформаційно-аналітичний відділ, к 427, 423, тел. для довідок: 56-97-81, 56-24-01.