Робоча поїздка першого заступника голови обласної ради

e-mail Друк PDF

31 січня перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко здійснив робочу поїздку в Решетилівський та Хорольський райони.

У ході зустрічі з очільниками районів було обговорено питання подальшого соціально-економічного розвитку та розбудови соціальної інфраструктури сільських населених пунктів.

У Хорольському районі Володимир Онищенко відвідав  ПАТ „Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів“, де ознайомився з виробничим процесом, оглянув новий цех розливу води, зустрівся з працівниками та керівним складом підприємства – генеральним директором Андрієм Федоткіним та головою наглядової ради ПАТ „Хорольський МКК ДП“, Героєм України,  Миколою Гавриленковим. В ході обговорення присутні піднімали проблемні питання роботи комбінату, ділилися думками щодо перспективних планів.

Цього ж дня перший заступник голови обласної ради зустрівся з громадою Староаврамівської сільської ради Хорольського району. Перед присутнім активом  Володимир Онищенко розповів про здобутки Полтавської області в соціально-економічному розвитку.

Голова Хорольської районної державної адміністрації, депутат обласної ради Сергій Полупан, спілкуючись з громадою, висловив власне бачення щодоможливих шляхів вирішення проблемних питань. Йшла мова про відсутність дитячого садка на території сільської ради та, як альтернативу, можливість його відкриття в приміщенні  місцевої школи. Відрадно, що в цьому питанні є підтримка громади. Присутніми були озвучені питання ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, відновлення вуличного освітлення, організації підвезення дітей, проведення ремонту сільського будинку культури.

Насамкінець керівники області та району націлили громаду на виважений підхід у розподілі вільних залишків бюджетних коштів, що утворились за підсумками бюджетного року.