На контролі постійної комісії - виконання обласних програм

e-mail Друк PDF

12 лютого під головуванням Віктора Шадчнєва відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв’язку.

У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Іван Момот, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Віктор Животенко, начальники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Проект обласної Програми забезпечення молоді житлом на 2013 – 2017 роки представив заступник директора регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Артур Волосов. Програма передбачає надання пільгових довгострокових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла. Загальний обсяг її фінансування (з державного, обласного, місцевих бюджетів, інших джерел) становить понад 87 млн. грн. Очікується, що впровадження програми дозволить вирішити житлову проблему 255 молодим сім’ям, забезпечить введення в експлуатацію 18752 кв. метрів житла для молоді.

Проект цієї програми комісія схвалила та рекомендувала внести на розгляд чергової сесії обласної ради.

Також комісія розглянула та підтримала проект рішення сесії «Про затвердження Переліків об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області, які будуть фінансуватися в 2013 році за рахунок субвенції з державного бюджету», схвалила напрямки використання вільного залишку коштів загального фонду обласного бюджету на 1 січня 2013 року.

У порядку контролю депутати заслухали та взяли до відома інформацію про виконання Програми будівництва підвідних газових мереж до сільських населених пунктів Полтавської області, Програми розроблення Схеми планування території Полтавської області, Програми розвитку обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2012 рік та заходів по погашенню заборгованості по заробітній платі, регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об'єктах Полтавської області на 2011-2015 роки; проаналізували Перелік об’єктів будівництва, реконструкції та модернізації в області в частині обсягів використаних бюджетних коштів та ступеню готовності об’єктів.