У Полтаві знайомилися з досвідом роботи територіального відділення АМКУ

e-mail Друк PDF

14 лютого у Полтаві розпочав роботу семінар-нарада керівників системи органів Антимонопольного комітету України.

У заході взяли участь Голова Антимонопольного комітету України Василь Цушко, голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, заступник голови Антимонопольного комітету України Федір Влад, прокурор області Андрій Миронов, начальник УМВС України в області Едуард Федосов, заступник голови Господарського суду області Ігор Пушко, голови райдержадміністрацій, голови районних рад, міські голови, керівники підприємств, установ і організацій області.

Як зазначив Василь Цушко, Полтавське обласне територіальне відділення АМКУ за рейтинговими показниками займає провідне місце в Україні. Відтак, досвід його роботи щодо забезпечення державного захисту конкуренції у підприємницькій діяльності заслуговує на вивчення та поширення.

Вітаючи учасників зібрання, голова обласної ради Іван Момот підкреслив, що органи місцевого самоврядування області разом із обласним територіальним відділення АМКУ сприяють розбудові ринкової економіки, ефективному використанню бюджетних ресурсів, зростанню добробуту полтавців. Він побажав учасникам семінару плідних напрацювань, гостям - яскравих вражень від перебування на Полтавщині.

Кращим працівникам Полтавського обласного терторіального відділення АМКУ було вручено почесні відзнаки Антимонопольного комітету України, облдержадміністрації, обласної ради.

Про роботу Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного Комітету України за 2012 рік доповів його голова, депутат обласної ради Володимир Оніщенко. Зокрема, було наголошено, що територіальним відділенням за минулий рік розглянуто та прийнято рішення у 116 справах, припинено 205 порушень конкурентного законодавства, накладено штрафів на понад 3 млн. грн. Економічний ефект від припинення порушень склав більше 117,5 млн. грн.

У 2013 році територіальне відділення визначило основним завданням контроль за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції. Пріоритетами у дослідженні фахівцями територіального відділення стануть ринки: реалізації лікарських засобів; підключення об’єктів містобудування до інженерних мереж тепло-, водопостачання та водовідведення; збору, вивезення, перероблення та захоронення побутових відходів; супутніх послуг; адміністративних послуг; ритуальних послуг.

В обговоренні доповіді виступили прокурор області Андрій Миронов, заступник голови Господарського суду області Ігор Пушко.