Відкрито ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

e-mail Друк PDF

15 лютого на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка розпочався ХХІІ обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.

У ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт візьмуть участь понад 800 учнів – активістів наукових товариств територіального відділення МАН України, переможців І етапу.

Два дні юні дослідники виконуватимуть контрольні завдання з базових дисциплін, представлятимуть та захищатимуть свої наукові роботи з технічних наук, економіки, математики, фізики та астрономії, комп’ютерних наук, філософії та суспільствознавства, історії, мовознавства, літературознавства, філології та мистецтвознавства, екології та аграрних наук, хімії та біології.

Учасників конкурсу привітали заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль, президент Полтавського територіального відділення Малої академії наук України, ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, депутат обласної ради Володимир Онищенко.

Володимир Марченко підкреслив, що набуті в МАН знання, уміння і навички, наполеглива праця на результат стануть для юнаків і дівчат надійним фундаментом для плідної наукової роботи в майбутньому, опанування престижної професії у вищих навчальних закладах.

- Влада сьогодні робить все для того, щоб допомогти молодим людям, розвинути їхні здібності і таланти, - наголосив Олександр Коваль. - Прикладом цього є створення обласної комунальної установи «Позашкільний навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді», відкриття навчально-оздоровчого комплексу для обдарованої молоді «Ерудит» у с. Потоки Кременчуцького району.

Про високі здобутки Полтавського територіального відділення Малої академії наук України розповів Володимир Онищенко. Зокрема, він наголосив, що у минулому році 66 полтавців стали переможцями Ш етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, з них 32 продовжили навчання у вищих навчальних закладах.

Студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка та Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка подарували гостям святковий концерт.