Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

e-mail Друк PDF

18 лютого під головуванням Степана Бульби відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, в якому взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Віктор Животенко, начальники обласних управлінь і служб.

Відповідно до порядку денного депутати розглянули та підтримали питання про внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік. За інформацією директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки  на утримання установ обласного значення, проведення заходів та формування бюджету розвитку  додатково спрямовується   43,4 млн. грн., у тому числі на галузь охорона здоров’я - 20,0 млн. грн., житлово – комунального господарства – 1,3 млн. грн., освіта і наука – 124 тис. грн.,  культура - 4,4   млн. грн.

Як доповів Павло Кропивка, на виконання заходів обласних програм передбачено  понад 12 млн. грн., у тому числі: програми профілактики правопорушень на 2011 - 2015 роки -  1,4 млн. грн.; регіональної  цільової соціальної  програми забезпечення пожежної безпеки на 2011-2015 роки - 500 тис. грн.; програми безпеки дорожнього руху на 2011-2014 роки - 672,6 тис. грн.; програми впровадження в області другої фази Проекту Європейського ЄСоюзу (ЄС) та Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” на 2012-2015 роки - 808,8 тис. грн.; програми забезпечення продовольчої безпеки Полтавської бласті на 2011-2014 роки - 500 тис. грн.

На погашення кредиторської заборгованості, яка виникла за взятими у 2012 році бюджетними зобов’язаннями, у зв’язку з поверненням непроплаченних органами Державного Казначейства в грудні минулого року платежів спрямовується 12,5 млн. грн.

У ході засідання депутати також розглянули звернення генерального директора обласного комунального підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго» Володимира Чернявського з приводу можливості повернення підприємству коштів, які надійшли до обласного бюджету в якості податку на прибуток у сумі 5,8 млн. грн. З метою проведення підприємством належної підготовки до опалювального сезону 2013-2014 рр. комісія рекомендувала Департаменту фінансів облдержадміністрації вивчити можливість повернення даних коштів.

З поміж іншого депутати заслухали звіт директора комунального підприємства «Облжитлопостач» Сергія Скрильника про  виконаня показників ефективності використання майна і прибутку та підтримали продовження терміну дії трудового контракту з ним на 3 роки.