23 лютого – День захисника Вітчизни

e-mail Друк PDF

Шановні полтавчани!

Щиро вітаємо вас із Днем захисника Вітчизни!

Це свято є даниною поваги до героїзму, мужності, вірності своєму народу наших співвітчизників, які жертвували життям, але не відступили, не зрадили перед натиском ворога в буремні роки Великої Вітчизняної війни і здобули Велику Перемогу, а також тих, хто сьогодні з честю виконує обов’язки на службі в Збройних Силах України, інших підрозділах, що охороняють безпеку та мирний труд громадян.

Подвиги захисників Вітчизни – це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному мінливому світі. Це постійна школа виховання молоді, взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Бажаємо шановним ветеранам, усім землякам здоров'я, довголіття, бадьорості духу, мирного неба над рідною землею, а молоді – гідно продовжувати традиції захисників Вітчизни!

Олександр УДОВІЧЕНКО,                                                                                         Іван МОМОТ,

голова облдержадміністрації                                                                              голова обласної ради