Іван Момот: «Полтавщина є прикладом того, що реформи, ініційовані Президентом України, втілюються у життя»

e-mail Друк PDF

21 лютого голова обласної ради Іван Момот взяв участь у розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації та регіональної дорадчої ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Вів засідання голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко.

За вагомий особистий внесок у розбудову України та соціально-економічний розвиток області групі полтавців були вручені державні нагороди та почесні відзнаки облдержадміністрації.

Учасники засідання розглянули підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету області за 2012 рік; виконання Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2012 рік та проект відповідної Програми на 2013 рік; стан виконавської дисципліни за підсумками 2012 року; підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2012 рік.

У виступі заступника голови облдержадміністрації Олени Адамович було зазначено, що практично всі соціально-економічні показники розвитку Полтавської області мають позитивну динаміку. Підтвердженням цьому є останній рейтинг Міністерства економічного розвитку, за яким Полтавщина займає 4 місце серед регіонів України, а за економічним розвитком та у фінансовій сфері область на другому місці.

- Полтавщина є прикладом того, що реформи, ініційовані Президентом України, втілюються у життя, - сказав Іван Момот в інтерв’ю журналістам місцевих ЗМІ. – За три роки нам вдалося багато зробити для покращення життя сільського населення. Маю на увазі відкриття дитячих садочків, стовідсоткове забезпечення підвезення учнів до місця навчання, проведення ремонтів будинків культури, лікарняних закладів.

Голова обласної ради підкреслив, що влада робить все для того, щоб підтримати розвиток соціальної сфери кожного села і селища, підвищити стандарти життя його жителів. Зокрема, на виконання завдань Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області за два останні роки було залучено понад 340 млн. грн.

- Село потрібно зберегти, адже воно є основою основ нашого життя, - наголосив голова обласної ради. – Запорукою цього є успішний соціально-економічний розвиток Полтавщини.