Депутати підтримали проект регіональної Програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та захисту населення і територій у разі їх виникнення

e-mail Друк PDF

22 лютого під головуванням Дмитра Хрістова відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності таправопорядку, на якому розглянуто питання, внесені до проекту порядку денного п’ятнадцятої сесії обласної ради.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Проект регіональної Програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013-2016 роки представив заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації В’ячеслав Нефьодов.

До цієї програми включено заходи, передбачені регіональною цільовою соціальною Програмою розвитку цивільного захисту Полтавської області на 2011-2015 роки, регіональною цільовою соціальною Програмою забезпечення пожежної безпеки на 2011-2015 роки, регіональною Програмою технічного і фінансового забезпечення, подальшого збереження, вдосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Полтавської області на період до 2015 року, обласною цільовою соціальною Програмою протимінної діяльності на 2011-2014 роки, Програмою створення страхового фонду документації Полтавської області на 2011-2013 роки та регіональною цільовою Програмою поводження з непридатними хімічними засобами захисту рослин на 2011-2013 роки.

Як зазначив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка, оптимізація кількості обласних програм має спростити шляхи їхньої реалізації та привести завдання програм у відповідність до повноважень обласної ради.

Програма, орієнтовна вартість якої становить понад 147 млн. грн., фінансуватиметься з державного, обласного та місцевих бюджетів. Її впровадження дасть змогу попередити виникнення надзвичайних ситуацій (подій) техногенного та природного характеру, забезпечити готовність сил і засобів для захисту населення і територій, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в інтересах безпеки жителів області та довкілля.

Проект цієї програми комісія схвалила та рекомендували внести на розгляд сесії обласної ради.

Депутати підтримали проекти рішень сесії щодо внесення змін до Програми безпеки дорожнього руху на 2011-2014 роки, до показників обласного бюджету на 2013 рік.

У ході засідання було погоджено кандидатуру Біленченківського сільського голови Гадяцького району Поліни Макаренко для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.