Депутати ініціювали виділення коштів на придбання спортивних майданчиків

e-mail Друк PDF

25 лютого під головуванням Андрія Соколова відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Депутати заслухали та схвалили внесення змін та доповнень до додатку до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року «Про обласну Програму з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2012 – 2014 роки.

У контексті питання про внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік, на пропозицію депутата Івана Близнюка, комісія рекомендувала обласній державній адміністрації виділити із вільних залишків коштів загального фонду обласного бюджету 1040,0 тис. грн. на придбання спортивних майданчиків зі штучним покриттям (з монтажем) у м. Полтава, м. Червонозаводське Лохвицького району, м.Хорол, м.Лубни.

Також у ході засідання було розглянуто та погоджено Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Полтавської області на 2013 рік.