Семінар керівників кадрової служби

e-mail Друк PDF

15 березня у Полтаві відбувся семінар для керівників кадрової служби органів місцевого самоврядування області та органів державної виконавчої влади на тему: «Практика реалізації вимог Закону України «Про запобігання і протидію корупції: декларація про доходи».

У роботі семінару, який вів начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області Олександр Черчатий, взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, депутат обласної ради Микола Перепелиця.

У своєму виступі Володимир Марченко відзначив зростання ролі кадрової служби органів місцевого самоврядування та виконавчої влади у запобіганні та протидії проявам корупції, наголосив на необхідності відповідального ставлення посадовців до цієї ділянки роботи. Заступник голови обласної ради підкреслив, що чинником успішної протидії корупції є законодавча база. Втім, звернув увагу на існуючі неузгодженості між Законами України та окремими нормативними документами, які потрібно врегулювати.

Учасники семінару розглянули практичні аспекти складання та подання державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування декларації про доходи за 2012 рік, ознайомилися з реалізацією в області реформи державної служби.