Професійне свято відзначили теплоенергетики

e-mail Друк PDF

15 березня з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення та 45-річчя створення Полтавського обласного комунального виробничого підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» відбулися урочисті збори трудового колективу.

З професійним святом працівників та ветеранів підприємства, яке відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, привітали перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач, генеральний директор підприємства, депутат обласної ради Володимир Чернявський та інші.

Віктор Животенко, зокрема зазначив, що «Полтаватеплоенерго» є одним із успішних підприємств галузі.

- Люди Полтавщини не відчувають проблем із теплом і постачанням гарячої води, а це – головне, - наголосив Віктор Животенко.

- Громадяни і влада вдячні вам за звитяжну, результативну працю, - підкреслив Володимир Марченко. – Прекрасні традиції вашого підприємства зберігаються і примножуються. Приємно, що мова йде не тільки про розвиток, модернізацію підприємства, а й про соціальний захист працівників.

Володимир Марченко запевнив, що обласна рада й надалі буде знаходити можливості для надання фінансової підтримки «Полтаватеплоенерго» з обласного бюджету.

Керівники області і міста вручили групі працівників підприємства почесні відзнаки Кабінету Міністрів України, обласної ради, облдержадміністрації, Полтавського міськвиконкому.