Розвивати міжнародне співробітництво

e-mail Друк PDF

19 березня голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко та голова обласної ради Іван Момот зустрілися з Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні паном Реувеном Дін Елємом.

У ході зустрічі було розглянуто тематику економічної співпраці, у тому числі перспективи торгівлі між підприємствами Полтавщини та Ізраїлю, залучення іноземних інвестицій в економіку області.

Олександр Удовіченко, зокрема, поінформував пана Реувена Дін Елєма про сільськогосподарський та промисловий потенціали Полтавської області, наголосив, що за останнім рейтингом Уряду регіон займає шосте місце в державі. Щодо зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів господарювання Полтавщини, то, на відміну від загальнодержавної тенденції, обсяги експорту товарів перевищили обсяги імпорту.

Пан Реувен Дін Елєм зазначив, що на сьогодні товарообіг між Україною та Державою Ізраїль становить понад мільярд доларів США. Ізраїль пропонує українським партнерам високі технології у виробництві сільськогосподарської і промислової продукції, у галузі охорони здоров’я тощо.

Сторони виявили взаємну зацікавленість у співпраці, зазначили готовність сприяти встановленню взаємовигідних стосунків.

У зустрічі взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олена Адамович, начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Дмитро Орлов.